Україна закриває кордони. Які пункти пропуску можуть припинити роботу. Все через карантин

На нараді Міністерства охорони здоров’я і Державної прикордонної служби вирішили закрити пункти пропуску на кордонах України з країнами Європи. Це буде зроблено в зв’язку з введенням карантину.

Як повідомляє Zaxid.net, джерела в уряді підтвердили, що будуть закриті автомобільні та пішохідні переходи, залізничні контрольні пункти у Львівській, Закарпатській та Волинській областях.

Рішення прийнято в рамках карантинних заходів для запобігання поширенню коронавірусу Covid-2019 в Україні.

Закриття пунктів пропуску має розпочатися у четвер, 12 березня, о 22:00.

У Львівській області першими закриють «Шегині», «Рава-Руську» і «Хирів». У Волинській – залізничні пункти пропуску з Польщею «Ізов» і «Лудин».

На Закарпатті на кордоні зі Словаччиною закриють автомобільний і пішохідний перехід «Малий Березний», а також залізничний пункт пропуску «Ужгород». На кордоні з Угорщиною закриють три автомобільні пункти пропуску «Звінкове», «Вилок» і «Косино», а на кордоні з Румунією – залізничні пункти пропуску «Тересва» і «Ділове».

Чтайте також:  Щоб Wi-Fi працював без світла: як підключити роутер до повербанка

У Чернівецькій області не будуть працювати автомобільні та залізничні пункти контролю на кордоні з Молдовою: «Мамалига», «Подвір’ївка», «Ларга», «Зелена», «Кельменці», «Сокиряни», «Вашківці».

У Вінницькій області на кордоні з Молдовою закриють пункти «Брониця» і «Ямпіль». В Одесі належить закриття вантажних і пасажирських пунктів пропуску «Ізмаїл» і «Орловка».

Попередній термін закриття – до 3 квітня.

Представник Держприкордонслужби Андрій Демченко повідомив, що офіційно про закриття пунктів повідомлять в разі прийняття такого рішення урядом України.