Як легко перейти на живу їжу, оздоровитися, омолодитися, стати бадьорими і стрункими (+відео)

Що більше людина вживає сиру рослинну їжу, то більше її організм очищується від сміття. Головною перешкодою переходу до живої їжі є те, що доводиться відмовлятися від страв, які приносять людині задоволення. А чи можна комфортно перейти на живу їжу? Легко!

Під час правильного харчового переходу людина не тільки оздоровлюється і скидає зайву вагу, а й відкриває для себе нові смакові відчуття від розмаїття живих овочів, фруктів, ягід, зелені. Розширюється сприйняття реальності, відкриваються нові обрії, життя набуває більшої повноти.

Людина є майже всеїдною істотою, проте чим якісніша їжа, тим здоровіша людина. Найякіснішою є жива рослинна їжа. Для переходу на таку їжу треба поступово перелаштувати організм, а саме виростити відповідну мікрофлору (на це може піти кілька років) й «натиснути кнопку ПУСК» – увімкнути відповідну психічну програму. Про це у статті Як закріпитися у Царстві божому.

Головною перешкодою є те, що доводиться відмовлятися від неживої їжі, страви з якої приносять людині задоволення. Як комфортно перейти на живу їжу?

Задоволення має два компоненти: 1) приємні смакові відчуття від улюбленої неживої їжі, 2) відчуття наповненості шлунку. На розумінні цього факту ґрунтується проста технологія переходу. Розглянемо її на прикладі.

Чтайте також:  Гінеколог розповіла про небезпечну хворобу у жінок: призводить до безпліддя і загрожує операціями

Скажімо, людина дуже любить макарони, тому їй дуже важко від них відмовитися. Не поїла макаронів – починається «ломка» як у наркомана. Що робити? Вихід простий, як усе геніальне.

Спочатку людина робить собі велику миску салату, наприклад, з капусти чи моркви з додаванням буряків, помідорів, укропу тощо. І з’їдає стільки, скільки може. А коли відчуває, що вже більше не може їсти салат, береться за свої улюблені макарони і отримує від них «наркотичне задоволення».

Зрозуміло, що багато макаронів вона вже не з’їсть. Зате отримає те, що треба: 1) кайф від макаронів, 2) відчуття набитого шлунку.

Ми то знаємо, що шлунок набито не макаронами, а живою їжею. Проте у організму повна ілюзія того, що шлунок набито саме улюбленими макаронами, адже відчуття остаточної ситості прийшло після вживання макаронів (воно завжди приходить з деяким запізненням).

Причинно-наслідковий зв’язок очевидний: «поїв макаронів – відчув ситість». Про салат вже ніхто не пам’ятає. Тому організм не відчуває жодного дискомфорту.

– А що робити для того, аби відмовитися від, наприклад, шоколаду?

Спочатку з’їдаємо миску живої їжі… і так далі. Тобто описана технологія харчового переходу універсальна.

Додаткові рекомендації:

1. На початковому етапі переходу треба починати з овочевих салатів, а далі поступово збільшувати частку солодких фруктів.

Чтайте також:  Постійна втома: ендокринолог дала список продуктів, які підвищують енергію

2. Харчовий перехід здійснювати поступово: в залежності від обставин він може тривати від року до кількох років.

3. Перехід на живу їжу бажано поєднувати з достатньою фізичною активністю: доки рухаємося, доти живемо.

Застосування описаної технології дозволяє уникнути дискомфорту перехідного періоду, натомість здійснити перехід із задоволенням.

У міру збільшення в організмі частки засвоюючої мікрофлори (для переробки живої їжі) і відповідного зменшення частки утилізуючої мікрофлори (для переробки мертвої їжі), у людини змінюються смаки – їй дедалі більше хочеться чогось «високовібраційного», тобто рослинної їжі без термообробки.

– Чи не призведе вживання великої кількості живої рослинної їжі до набрання зайвої ваги?

Навпаки. «Зайва вага» – це харчові відходи, які організм не встиг вивести назовні. Що більше людина вживає рослинну їжу, то більше її організм очищується від сміття. Відтак людина скидає зайву вагу, оздоровлюється і омолоджується – особливо, якщо поєднує харчовий перехід з практикою Живого Слова. На якомусь етапі вага стабілізується – це і є та природна вага, яка людині потрібна: не більше і не менше.

Перетворюємо себе – перетворюємо світ!