Здоров’я

Як легко перейти на живу їжу, оздоровитися, омолодитися, стати бадьорими і стрункими (+відео)

Що більше людина вживає сиру рослинну їжу, то більше її організм очищується від сміття. Головною перешкодою переходу до живої їжі є те, що доводиться відмовлятися від страв, які приносять людині задоволення. А чи можна комфортно перейти на живу їжу? Легко!

Під час правильного харчового переходу людина не тільки оздоровлюється і скидає зайву вагу, а й відкриває для себе нові смакові відчуття від розмаїття живих овочів, фруктів, ягід, зелені. Розширюється сприйняття реальності, відкриваються нові обрії, життя набуває більшої повноти.

Людина є майже всеїдною істотою, проте чим якісніша їжа, тим здоровіша людина. Найякіснішою є жива рослинна їжа. Для переходу на таку їжу треба поступово перелаштувати організм, а саме виростити відповідну мікрофлору (на це може піти кілька років) й «натиснути кнопку ПУСК» – увімкнути відповідну психічну програму. Про це у статті Як закріпитися у Царстві божому.

Головною перешкодою є те, що доводиться відмовлятися від неживої їжі, страви з якої приносять людині задоволення. Як комфортно перейти на живу їжу?

Задоволення має два компоненти: 1) приємні смакові відчуття від улюбленої неживої їжі, 2) відчуття наповненості шлунку. На розумінні цього факту ґрунтується проста технологія переходу. Розглянемо її на прикладі.

Скажімо, людина дуже любить макарони, тому їй дуже важко від них відмовитися. Не поїла макаронів – починається «ломка» як у наркомана. Що робити? Вихід простий, як усе геніальне.

Спочатку людина робить собі велику миску салату, наприклад, з капусти чи моркви з додаванням буряків, помідорів, укропу тощо. І з’їдає стільки, скільки може. А коли відчуває, що вже більше не може їсти салат, береться за свої улюблені макарони і отримує від них «наркотичне задоволення».

Зрозуміло, що багато макаронів вона вже не з’їсть. Зате отримає те, що треба: 1) кайф від макаронів, 2) відчуття набитого шлунку.

Ми то знаємо, що шлунок набито не макаронами, а живою їжею. Проте у організму повна ілюзія того, що шлунок набито саме улюбленими макаронами, адже відчуття остаточної ситості прийшло після вживання макаронів (воно завжди приходить з деяким запізненням).

Причинно-наслідковий зв’язок очевидний: «поїв макаронів – відчув ситість». Про салат вже ніхто не пам’ятає. Тому організм не відчуває жодного дискомфорту.

– А що робити для того, аби відмовитися від, наприклад, шоколаду?

Спочатку з’їдаємо миску живої їжі… і так далі. Тобто описана технологія харчового переходу універсальна.

Додаткові рекомендації:

1. На початковому етапі переходу треба починати з овочевих салатів, а далі поступово збільшувати частку солодких фруктів.

2. Харчовий перехід здійснювати поступово: в залежності від обставин він може тривати від року до кількох років.

3. Перехід на живу їжу бажано поєднувати з достатньою фізичною активністю: доки рухаємося, доти живемо.

Застосування описаної технології дозволяє уникнути дискомфорту перехідного періоду, натомість здійснити перехід із задоволенням.

У міру збільшення в організмі частки засвоюючої мікрофлори (для переробки живої їжі) і відповідного зменшення частки утилізуючої мікрофлори (для переробки мертвої їжі), у людини змінюються смаки – їй дедалі більше хочеться чогось «високовібраційного», тобто рослинної їжі без термообробки.

– Чи не призведе вживання великої кількості живої рослинної їжі до набрання зайвої ваги?

Навпаки. «Зайва вага» – це харчові відходи, які організм не встиг вивести назовні. Що більше людина вживає рослинну їжу, то більше її організм очищується від сміття. Відтак людина скидає зайву вагу, оздоровлюється і омолоджується – особливо, якщо поєднує харчовий перехід з практикою Живого Слова. На якомусь етапі вага стабілізується – це і є та природна вага, яка людині потрібна: не більше і не менше.

Перетворюємо себе – перетворюємо світ!

Yrij

Recent Posts

Це знущання: таку пенсію тепер призначать майже кожному українцю

На такі гроші важко вижити В Україні система пенсійних виплат викликає чимало обговорень та критики.…

2 години ago

Українських водіїв внесуть до Реєстру військовозобов’язаних: чого чекати з червня 2024 року

Уже в червні 2024 року в Україні офіційно розпочне роботу Реєстр військовозобов'язаних під назвою "Оберіг".…

3 години ago

36 українка Горленко Вікторія зникла в Італії. Пошириння всіма небайдужими, допможіть благають.. Репост

ІТАЛІЯ, РИМ! ЗНИКЛА УКРАЇНКА Горленко Вікторія Андріївна, у докуменах латиницею - Horlenko 17.03.1988 Резидентка Італії…

5 години ago

Нові правила мобілізації: кого визнають непридатним та виключать із військового обліку – повний список

Важлива інформація Непридатними визнають, якщо є захворювання із затвердженого переліку Після набрання чинності законом про…

16 години ago

На ринку торгують військовими речами з позначкою: «Не для продажу!»

У Ковелі на території Привокзального ринку жінка торгує військовим одягом з позначкою «Не для продажу!».…

17 години ago

Пенсії перерахують заднім числом за лічені тижні: кому збільшать

Такий перерахунок відбувається тільки раз на два роки В Україні з 1 червня перерахують пенсії…

19 години ago