Чернівчанка Олена Мельник перейшла на сиру їжу і забула про хвороби

До сироїдіння і вегетаріанства жінка привчає і трьох своїх дітей. Вона переконана, що фруктів, ягід і зелені людині цілком достатньо для нормального життя і здоров`я. “А ще це дуже вигідно для сімейного бюджету, бо ми більше не витрачаємо кошти на ліки”, – каже жінка.

Я з дитинства страждала від сильної алергії, яка спричинювала набряк Квінке. Часто потрапляла через це до реанімації. Лікарі повністю вилікувати мене не могли. Знімали симптоми і відправляли додому. До наступного нападу, – розповідає Олена Мельник.

– З 20 років я зацікавилася натуральним харчуванням – вегетаріанством, веганством, сироїдством. Зрозуміла, наскільки це природньо і корисно для нашого організму.

Спочатку Олена відмовилася від м`яса, молочних продуктів та хліба. Натомість додала у раціон бджолопродукти – мед, пилок, пергу, маточне молоко. Із фруктів – банани, апельсини, мандарини, лимон.

– Почуватися стала краще. Однак, раз на рік алергічний напад усе ж траплявся, – продовжує чернівчанка. – За цей час у мене народилося двоє синів. Вони підростали і, на жаль, постійно «підчеплювали» вірусні інфекції.

Чтайте також:  Нова біда сталася з Марічкою Падалко та її дітьми, перші деталі: "Всі троє членів нашої сім'ї..."

Три роки тому Олена Мельник повністю перейшла на харчування сирими продуктами. І саме після цього забула про хворобу, яку лікарі вважали невиліковною. До речі, тоді ж завагітніла третьою дитиною. Жінка зізнається: це була її найлегша вагітність, хоча свій раціон вона не змінювала.

– Донечка народилася здоровою. До речі, її намагаюся теж годувати виключно натуральними продуктами. Зокрема, першим прикормом був авокадо – це плід, який не викликає алергії, а от за поживною цінністю перевищує м`ясо, – розповідає Олена.

– Тоді відкоригувала раціон старших синів. Зокрема, повністю відмінила м`ясо, молочні каші та хліб. Вони містять глютен, який дуже шкодить кишківнику. Фактично, спричинює процес бродіння. Звідси – усі хвороби.

Тепер вранці Олена Мельник випиває склянку медової води, до якої додає Іван-чай та прополіс. Після першої години дня їсть овочевий салат з водоростями. При чому до салату додає лише ті овочі, які виростила власноруч на дачі. На ринку купує переважно дикорослі рослини, наприклад, чорну редьку, топінамбур (те, що точно не кроплять хімікатами). А водорості чудово замінили їй білкову їжу.

Чтайте також:  Японія передасть Україні партію противірусного препарату для лікування COVID-19

На вечір їсть фрукти, ягоди та п`є чай з медом. Каже, після того, як перейшла на сиру їжу, покращився настрій, шкіра стала виглядати бездоганно, відчуває море енергії та сил.

Дітям Олена все ж варить каші, але безглютенові – гречану та кукурудзяну. Також готує овочеві супи.

– Переконана, що фруктів, ягід і зелені людині цілком достатньо для нормального життя і здоров`я, – каже жінка.

– А ще це дуже вигідно для сімейного бюджету, бо ми більше не витрачаємо кошти на ліки.