“За власною ініціативою” СБУ озвучила свою позицію стосовно скандального інтерв’ю: інформацію аналізують

Після заяв Дмитра Гордона про те, що він взяв інтерв’ю у колишнього “міністра оборони ДНР” Ігоря Стрєлкова і “екс-прокурора” Криму Наталії Поклонский “в співдружності з українськими спецслужбами”, СБУ повідомила, що журналіст діяв за власною ініціативою.

Про це свідчить заява, оприлюднена прес-центром СБУ в Facebook.

“Проведення інтерв’ю з Наталею Поклонська і Ігорем Гиркин (стрілецькі) є ініціативою журналіста Дмитра Гордона”, – сказано в повідомленні.

Втім, в спецслужбі мають намір вивчити зазначені випуски шоу Гордона і з’ясувати, чи можна їх використовувати як докази захоплення Росією територій України.
“Тим часом, вся інформація, озвучена в цих інтерв’ю, вже детально аналізується співробітниками Служби на предмет її використання, як додаткових доказів захоплення Російською Федерацією території України і фактичного розв’язання війни на сході нашої країни”, – повідомили в СБУ.

Чтайте також:  Росіяни грабували, а він продавав товар: СБУ затримала колаборанта під Миколаєвом (фото)

Нагадаємо, тиждень тому Гордон опублікував інтерв’ю з Наталею Поклонскою, а 18 травня – з Ігорем Гіркіним. Після цього ультраправі мітингували у редакції видання “Гордон”. А сам Дмитро Гордон заявив, що обидва згаданих випуску своїх шоу готував “в співдружності з українськими спецслужбами”.