“Катюша вагітна”: Телеведуча Осадча потішила неймовірним фото. Шанувальники вражені

Відома українська телеведуча Катя Осадча побажала всім здоров’я і закликала зберігати спокій і не піддаватися на провокації.

Зіркова пара Катя Осадча та Юрій Горбунов разом близько 5 років, вони виховують трирічного сина Івана. Телеведучі багато працюють, але в пріоритеті у них сім’я. Однак через введення карантину в Україні, у них з’явиться більше вільного часу, адже всі масові та культурні заходи скасовуються.

Юрій Горбунов та Катя Осадча – є однією з найміцніших пар в українському шоу-бізнесі. Подружжя часто подорожують удвох, вони часто діляться загальними фотографіями з підписниками. Нещодавно вони відзначили день народження сина, але побачити на кого схожий малюк не вдалося. Батьки вирішили не показувати, але багато хто вже будують припущення на кого схожий малюк. Більш того, Катя виховує 17-річного сина Іллю від першого шлюбу.

Чтайте також:  Вагітна 42-річна Василина Фролова підхопила коронавірус

На своїй сторінці в Instagram теледіва відзначила, що потрібно залишатися спокійними і не піддаватися на провокації. Також вона опублікувала весняний знімок. Вона стоїть у дворі свого будинку в стильному вбранні.

На свіжому фото в соціальній сеї Катя постала в трендової спідниці-плісе світло-коричневого відтінку і в светрі. Модний образ вона доповнила кросівками і окулярами, в руках вона тримає шарфик.

Віддані шанувальники із задоволенням кинулися коментувати фото. Багато відзначили наскільки добре виглядає телеведуча, однак інші “Шерлоки Холмси” запідозрили її у вагітності, так як побачили випирающий живіт.