Сніжана Єгорова підтримала визнання Путіним “ЛДНР” та назвала його “героєм нашого часу”

Відома своїми українофобськими заявами ведуча Сніжана Єгорова, яка раніше публічно підтримала Володимира Путіна, назвала його “героєм нашого часу”. Вона зробила це після того, як президент РФ підписав указ про визнання “ЛДНР”.

Про це знаменитість повідомила у своєму Telegram-каналі. “Друзі мої, прекрасні! Я знаю, що ви повірите! Сьогодні я цілий день до вечора слухала апокаліпсис. Одкровення Іоанна Богослова. Потім пояснення та роздуми про нього Андрія Ткачова. А в цей час Путін підписав указ про визнання “ЛДНР”! Бог у допомогу! Нехай буде мир на землі Донбасу!” – написала вона.

Крім того, Єгорова заявила, що рада за людей, які проживають у “ДНР” та “ЛНР”, оскільки, на її думку, “прийшов мир на землю Донбасу”: “Історичне рішення героя нашого часу! Мир Донбасу!”.

Українська телеведуча далеко не вперше робить подібні заяви, у яких підтримує президента країни-агресора. Акторка є прихильницею Путіна і не приховує свою позицію. У січні вона публічно заявила про підтримку Володимира Путіна та закликала українців подивитися відео за участю глави РФ, за що отримала нову порцію критики.

Чтайте також:  Путін отримав серйозний удар, якого аж ніяк не сподівався