Вірять у ЗСУ: українці за добу пожертвували військовим більше, ніж за весь рік

Фонд компетентної допомоги армії “Повернись живим” підрахував, що минулої доби українці передали на потреби армії та військових 20 млн 502 тис. 560 гривень. За один день військовим допомогли більше, ніж за 2021 рік.

Про це повідомляє “Повернись живим” у своєму Фейсбуці.

Волонтери та бухгалтерія фонду працюють у режимі нон-стоп 24/7, вони приймають допомогу від громадян та одразу ж переводять її у потрібні для військовослужбовців речі.

Рівень фінансової підтримки, який фонд отримав за останні кілька тижнів, є черговим свідченням того, що українці готові боротися з Росією у всіх можливих формах та проявах”, – зазначив директор організації Тарас Чмут.

Фонд отримав 18 510 транзакцій лише на благодійні рахунки за добу, пише “Українська правда”.

“Такого ніколи не було в історії фонду! Тисячі українців та небайдужих з усього світу об’єднуються навколо бажання зупинити головного світового терориста сучасності. І ми це зробимо!”, – наголосив Чмут.

Чтайте також:  В Україні можуть продовжити мобілізацію: у ЗСУ розкрили деталі

Керуючий також додав, що зараз фонд має сотні заявок від військових, які оперативно обробляються, щоб посилювати армію і виграти державі час.

Нагадаємо, Realist.online нещодавно писав, що на фоні посилення агресії РФ на Донбасі противник почав застосовувати методи психологічного впливу на захисників України. Військові одержують провокаційні смс-повідомлення.