“Мені вкрай важко”: через складну хворобу Світлана Лобода скасувала тур “Люблю”

Відома співачка Світлана Лобода несподівано оголосила про скасування концертів через коронавірус

У зв’язку із загрозою поширення епідемії, Світлана змушене скасувала серію майбутніх концертів, щоб убезпечити себе і шанувальників.

Багато музикантів по всьому світу змушені відмовитися від гастролей і майбутніх концертних турів. Не стала винятком і знаменита українська співачка. У своєму Інстаграм-профілі вона особисто прокоментувала ситуацію.

“Мої дорогі! Я намагаюся завжди шукати хороше, навіть в найбільш негативних ситуаціях і сьогодні, як ніколи, у нас з’явився шанс об’єднатися і піклуватися один про одного.

Як ви знаєте, уряд Німеччини прийняв рішення про скасування всіх громадських заходів у зв’язку з пандемією коронавируса. Тому ми переносимо першу частину нашого туру по Німеччині з березня на травень!

Мені завжди вкрай важко скасовувати наші зустрічі, але реалії сьогоднішнього дня такі, що я не можу не думати про нашу з вами безпеку. Впевнена, найближчим часом вірус буде переможений і ми знову будемо разом! Бережіть себе і будьте, будь ласка, здорові люблю і до зустрічі», – написала зірка

Чтайте також:  Роботодавців в Україні не каратимуть за затримку зарплати в районі бойових дій