У Зеленського допустили спалах кору та туберкульозу в Україні: «Щоб сиділи по домівках»

Українці свідомо наражають себе на небезпеку.

Виснажена епідемією китайського вірусу, Україна може зіткнутися зі спалахом ряду небезпечних захворювань.

Мова йде про кір, правець та інші хвороби, рівень вакцинації від яких зменшився на 20%. Це може призвести до поширення цих хвороб в найближчому майбутньому, передає Politeka.net з посиланням на Офіс президента.

Тема вакцинації піднімалася на нараді з питань запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 за участю президента Володимира Зеленського.

Міністерство охорони здоров’я закликає батьків не ігнорувати щеплення, аби запобігти перерахованим хворобам. «Важливо, щоб ви донесли це до людей. Адже кір, правець, туберкульоз – настільки ж важкі хвороби, не менш небезпечні, ніж коронавірусна інфекція. Треба пояснити українцям, що вакцинація важлива і зараз», – заявив глава держави.

Громадяни на ці слова гаранта відреагували по-різному і, судячи з усього, схильні й тут бачити змови.

Чтайте також:  У застосунку «Дія» вже можна подавати заявку на отримання 6,5 тис. грн

«Це знову відведення очей, щоб прийняти антиукраїнські закони», «Що, ковід-19 вже не штирить? Чи ковід героїчно вже майже подолали, тепер то будуть бороти», «Головне, щоб люди сиділи по домівках і не ворушились. Ще не все здано Путіну, ще не весь Київ знищений забудовами, ще не всі антиукраїнські закони ухвалені. Просто рай для окупантів, які сидять по ресторанам і ржуть з усього цього. Коли чекати метеоритний дощ тривалістю півроку?»,

«Знову карантин буде оголошувати, сподобалося?», «посил статті простий – починає працювати транспорт –робіть щеплення дітям, щоб у майбутньому не було проблем!», «Як до влади прийшов, ще тільки стригучого лишаю не чекали», – пишуть у коментарях.

Раніше ми писали про те, що прорахунки Зеленського по Донбасу, відсутність чіткого плану і стратегії врегулювання ситуації можуть призвести до того, що збройний конфлікт затягнеться на роки, оскільки в його продовженні зацікавлені чимало людей.

Чтайте також:  Перший пацієнт в Україні вилікувався від коронавірусу – Зеленський