Це все змінить! Українців приголомшили новим законом про комунальні послуги12 квитанцій

З травня українці отримуватимуть дванадцять квитанцій за комунальні послуги, після того, як вступить в силу новий закон про ЖКГ.

Наприклад квитанцію за холодну воду розділять на чотири. І хоча як очікується загальна сума за комуналку залишиться колишньою, але на квитанціях може набігти до 100 додаткових гривень, а в дюжині квитанцій можна заплутатися і тоді за несвоєчасну оплату набіжить пеня.

Розбиралися чого очікувати споживачам житлово-комунального господарства з травня

“Кожна послуга оплачується постачальнику окремо. При цьому такі послуги, як подача теплоносія і його транспортування по загальнобудинкових мережах будуть розділені. Точно так само з водою, лічильниками та ін. На все буде окрема квитанція” – пояснив керівник спеціальних проектів НТЦ” Психея “Геннадій Рябцев.

Квитанцію за холодну воду розділять на чотири: сама вода, абонентська плата, повірка лічильників і окремо їхнє обслуговування. За такою ж схемою поділять нарахування на гарячу воду і опалення.

Чтайте також:  Чи варто купувати акції на тлі економічного спаду через коронавірус: коментар економіста

Теоретично загальна сума повинна залишатися незмінною – її просто розіб’ють на різних одержувачів. Але потрібно буде платити, як мінімум, 1-2 гривні з кожної квитанції за адміністрування. Крім того, банки окремо беруть комісійні з кожної квитанції.