Лесєв розкрив всю правду про Кличка і його «рішал» У влади беззаконня

Районні «рішали» Віталія Кличка – джерело всіх проблем Києва

Як повідомляє Politeka, про це у новому випуску програми «Недобрий вечір» розповів її ведучий Ігор Лесєв. Він зазначив, що після відставки генпрокурора Рябошапки екс-президент Петро Порошенко і його найближчий соратник мер Києва Кличко втратили його захист. Лесєв підкреслив, що до цього у прокурорів не було питань ані до очільника міста, ані до його «рішал на районах» однак тепер ситуація може змінитися.

Зокрема ведучий зазначив, що Троєщина потрапила в орбіту впливу Кличка і Порошенка після того, як попередній очільник району був звільнений Володимиром Зеленським у липні 2019 року, а  голови став Сергій Снопков.

«Весь район знаходиться під контролем невеликої групи осіб. Всі депутати Київради і всі з фракції Порошенко-Кличко «Солідарність». Це Ганна Старостенко. Це також  Юрій Зубко. Головний лобіст київських забудовників на Троєщині.І, нарешті, це Сергій Майзель. Найближчий підручний Кличка, і головний майстер за схемами на транспорті. Це той самий хлопець, який засвітився на «Феррарі» за 400 штук баксів. І ось ця бригада – Снопков, Старостенко, Зубко і Майзель – сьогодні керують Троєщиною. Натуральна ОЗУ» заявив Лесев.

Чтайте також:  «Брехня відмінно продається» Тищенко відреагував на скандал з «Велюром»

Він розповів про те, що за роки Кличка в кріслі мера в столиці було побудовано всього три школи, а виїхати з Троєщини вранці стало практично неможливо.

«Метро немає і точно при Кличко його там не буде. Все стоїть. Лівий, Правий берег, мости. Паркових зон там як кіт наплакав. А вони щороку зводять там нові висотки. Ось натуральна сарана»  обурився Лесєв.

Він підкреслив, що ця «ОЗУ» «доїть Троєщину вздовж і поперек»

Перекуповують за безцінь комунальну власність. Схематозять на транспорті. Куди не сунься – скрізь ця бригада Кличка. І от скажіть, як може змінитися в нашій країні життя простих людей, якщо у влади все ті ж самі беззаконня? Змінився тільки художній керівник з Порошенка на Зеленського» – підсумував ведучий.