Тепер офіційно: топ скандальних цитат Жириновського, який нарешті помер

Після очатку повномасштабної війни в Україні, в Росії помер головний кремлівський блазень Путіна — Володимир Жириновський.

Скандальному пропагандистові було 75 років, а останні місяці російські ЗМІ ховали політика вже кілька разів – то через коронавірус, то через проблеми з серцем. 25 березня вчергове з’явилася інформація про смерть Жириновського, але незабаром її знову спростували, заявивши, що тих, хто поширив цей фейк, судитимуть. 6 квітня стало відомо, що блазень Путіна нарешті помер.

Навіть на смертному ложі політик продовжує бути головним політичним фриком, бо навіть не зміг спокійно відійти. Тут варто згадати, що за роки його роботи в партії ЛДПР головною темою промов Жириновського було “українське питання” — він виступав за входження України та Білорусі до складу Російської Федерації на правах нових федеральних округів, підтримував війну на Сході країни та злочинні самопроголошені республіки “ДНР” та “ЛНР”. Відповідно, під час інтерв’ю пропагандист не втрачав можливості висловитися про Україну, тому в історію увійшло чимало його цитат. Ми зібрали топ найбожевільніших із них.

Чтайте також:  Навальний повністю прийшов до тями і заговорив

“16 березня можна порівняти з 9 Травня. У травні 1945 року ми скинули коричневу чуму, а 16 березня 2014 року мешканці Криму скинули нацистський режим України”.

“Наше побажання всім колишнім радянським республікам: погуляли — досить. Настав час повертатися додому. Ми не будемо знову давати назву СРСР. Назва є вже — Російська Федерація. Федерація російською — об’єднання. Ось нехай вступають безпосередньо до Російської Федерації. Тбіліська губернія, Єреванська, Бакинська, Київська та ін. Добровільно — нікого примушувати не будемо”.

“НАТО не потрібна Україна, їй потрібен наш Крим, щоб звідти пішов наш флот, і підійти ближче до Орла, Курська та Краснодара”.

“Треба просто шарахнути проти ночі 1 січня, годині о 4 ранку, коли вже всі випили. Необов’язково їх бомбити. Але вибірково покарати і налякати треба”.

“Всю карту перелопатимо, і України не буде”.

Чтайте також:  Microsoft випустила оновлення для Windows 10, але рекомендує його видалити: у чому проблема