У Мексиці знайшли вантажівку з тілами 12 розстріляних людей.

Разом із невпізнаними тілами розстріляних людей у кузові пікапа також залишилося написане на шматку картону попередження про війну, яку ведуть між собою кримінальні угруповання за території «Гарячої землі»

Автомобіль знайшли на трасі між штатами Мічоакан і Герреро

На південному заході Мексики в пікапі виявили тіла 12 осіб із вогнепальними пораненнями. У вантажівці, яка стояла на трасі, що з’єднує штати Мічоакан і Герреро, також була записка із загрозливим попередженням. Про це повідомляє Canoe.com.

«У координації з міноборони і нацгвардією Мексики ми посилили оперативні дії в муніципалітеті Уетамо після виявлення 12 тіл на дорозі в напрямку Терреро Прієто», – цитує видання заяву міністерства громадської безпеки Мічоакана.

За даними ЗМІ, разом із невпізнаними тілами розстріляних людей у кузові пікапа також залишилося написане на шматку картону попередження про війну, яку ведуть між собою кримінальні угруповання за території «Гарячої землі».

Чтайте також:  Під час ліквідації пожежі рятувальники виявили у смітті тіло чоловіка

Так місцеві називають посушливий регіон, який об’єднує частини штатів Мехіко, Герреро і Мічоакан. Зазначається, що в цій місцевості зосереджене виробництво мексиканського опійного маку, а також проходять шляхи транспортування інших наркотиків.

Нагадаємо, 22 травня, працівники управління протидії наркозлочинності столичного главку на проспекті Петра Григоренка у Дарницькому районі Києва затримали двох 18-річних місцевих мешканців, яких підозрюють у незаконному обігу наркотичних засобів.

Як повідомлялося, у Києві правоохоронці затримали наркоторговця з кокаїном на 2 млн грн.