Знищити рейтинг Зеленського! Українці шоковані “подарунком” від Шмигаля. Ціни зростуть на все!

В Україні за 20 днів травня на ринку подорожчала електроенергія в порівнянні з аналогічним періодом квітня 2020 року.


Про це повідомляє ДП “Оператор ринку”. Йдеться саме про середньозважену ціну купівлі-продажу електричної енергії “на добу вперед”.

Ціна за травень без ПДВ становить 1 348,80 грн / МВт.год, що на 7,68% вище, ніж за 20 днів квітня і на 6,62% вище, ніж за квітень в цілому.

При цьому саме на внутрішньодобовому ринку ціна на таку електроенергію вже становить 1 258,33 грн / МВт.год. що на 1,17% вище за ціну аналогічного періоду квітня і на 2,42% вище, ніж за квітень в цілому.

Відзначимо, що ціна струму на ринку впливає на тариф для споживачів. Тому її підвищення відіб’ється в платіжках українців.

Ринок “на добу вперед” (РСВ) – сегмент ринку, на якому здійснюється купівля-продаж електричної енергії на наступну за днем ​​проведення торгів добу за вільними конкурентними цінами.

Чтайте також:  Коронавірус у вагітної: на Київщині підтвердили новий випадок зараження: усі, хто контактував ізольовані

Внутрішньодобовий ринок – сегмент ринку, на якому купівля-продаж електроенергії здійснюється безперервно після завершення торгів на РСВ і протягом доби фізичної поставки електричної енергії.

В цей час телеграм-канал “Резидент” вважає, що таке підвищення тарифів пов’язане з прем’єром Шмигалем і його зв’язками з Ахметовим.

“Ось вам і подарунок від Шмигаля / Ахметова, про який писав наш канал. Прем’єр-міністр настільки піклується про заробіток свого господаря, що вирішив забрати останні у населення нашої країни. Якщо зараз це не зупинити то ціни почнуть рости на весь спектр товарів і послуг, не рахуючи плати за саму електроенергію, ціну за яку хочуть підняти для українців. Народні депутати від фракції Слуга Народу зробіть, щось з в.о. міністра енергетики або рейтинг партії обрушиться остаточно. Шмигаль засланий козачок від Ахметова / Порошенка, у якого мета знищити рейтинг Зеленського!“, – йдеться в повідомленні каналу.

Чтайте також:  Провальне ЗНО в окремих регіонах – показник неякісного викладання української мови, – мовний омбудсмен