В Україні запроваджують нові щорічні виплати для громадян: хто і коли отримає гроші

В Україні запроваджується нова щорічна виплата для певної категорії громадян. Її будуть отримувати учасники бойових дій, а також жертви нацистських переслідувань. Щороку цю винагороду виплачуватимуть до однієї дати.

Відповідний законопроект №7295 “Про внесення змін до деяких законів України щодо виплати грошової винагороди ветеранам війни та жертвам нацистських переслідувань” вже опублікований на сайті Верховної Ради і незабаром буде розглянутий депутатами.

У пояснювальній записці до цього законопроекту йдеться, що метою ухвалення відповідного закону є “вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві”.

Ця щорічна виплата буде приурочена завжди до однієї дати 14 жовтня – Дня захисників і захисниць України. Винагороду будуть виплачувати учасникам бойових дій, а також жертвам, що зазнали нацистських переслідувань. На жаль, тепер в Україні буде набагато більше учасників бойових дій, ніж було до 24 лютого.

Чтайте також:  "300 тисяч на сім'ю": українцям підготували нові виплати, кому і за що дадуть гроші

Відповідно до законопроекту, розміри і порядок виплат щорічно встановлюватиме Кабінет міністрів.