У західній розвідці переконані, що Росія почала засвоювати певні уроки через поразку під Києвом, повідомляє ВВС Росія.
Спецслужби також схиляються до думки, що війна в Україні триватиме до кінця року, адже Путін може повернутися до поки що відкладених цілей захопити Київ та Одесу.
Вони(розвідка, – ред) бачать деякі ознаки того, що Росія намагається вирішити проблеми, які сильно заважали їй у перші тижні вторгнення в Україну. Одна з цих ознак – зменшення кількості напрямків наступу, що спрощує управління військами.
Разом з тим, російська техніка, як і раніше, пересувається довгими колонами одними й тими ж дорогами, що робить її вразливою для українських атак.
Спецслужби зазначають, що українські війська “продовжують діяти хитро та ефективно”.
В розвідці зазначають, що можливих результатів конфлікту, як і раніше, багато, але до всіх з них поки що далеко. Захід готується до того, що військову підтримку Україні доведеться надавати протягом тривалого часу, “можливо до кінця цього року”.
В розвідці зазначають, що в залежності від результату подій на Донбасі, буде залежати подальша тактика рф. Успіх може призвести до того, що Москва повернеться до поки що відкладених цілей, таких як взяття Києва та Одеси.
Російська армія, як і раніше, втричі більша за українську, але суть питання в тому, наскільки вміло вона використає цю перевагу, а також які технічні можливості будуть в українців. Саме тому Захід прагне передати Україні дедалі більше новітньої зброї та техніки.
Навколо Маріуполя, як і раніше, задіяно 5-10 тис російських військових. Російська армія планує взяти угруповання ЗСУ на Донбасі в кліщі, але через те, що частина військ не виводиться з Маріуполя, руху з півдня поки що практично немає, зауважують у розвідці.
Поставлене Путіним завдання заблокувати укр. війська на “Азовсталі” виконати непросто, для цього потрібно багато військ, що відтягуватиме їх від наступу на Донбас. А російська армія і так витратила на Маріуполь набагато більше часу, аніж розраховувала зазначають у розвідці.
Також, західні спецслужби помітили деяке зниження кількості пусків ракет “Іскандер”. Це може означати, що російські військові визнали, що ці ракети витрачалися надто швидко, тому що поповнювати їх запаси в умовах санкцій швидко неможливо.