Польща дозволила в’їзд по Безвізу, але тільки на роботу

Польський уряд дозволив в’їзд у країну також і по Безвізу, проте, поки що, тільки з метою праці у Польщі. Тобто в’їхати по Безвізу з метою туризму вам не дозволять.

Як пише “Четверта студія” з посиланням на backpackers, про це повідомляє Główny Inspektorat Sanitarny.

Для перетину кордону вам необхідні такі документи:

Оригінал запрошення на роботу;

Оригінал трудового договору;

Страховий поліс;

Договір оренди житла;

Локалізаційна карта (документ, де буде вказано місце проходження обсервації. На практиці, може співпадати з місцем роботи)

Також, варто зазначити, що закон про відміну обсервації вже вступив в силу, і його суть полягає в тому, що ті люди, які їдуть на сезонні роботи можуть проходити обсервацію працюючи. Тобто тепер знаходитись на самоізоляції не потрібно і можна почати працювати з першого дня перебування у Польщі.

Чтайте також:  У пологовому будинку Енергодара трапилася друга трагедія за місяць: дитина померла, мати в реанімації

Під сезонними роботами мається на увазі виключно робота на полях. На усі інші сезонні роботи, які не стосуються сільськогосподарської сфери, цей закон не розповсюджується.

При перетині кордону слід також пам’ятати про показ коштів, які у вас будуть на перший час, адже якщо щось піде не так, ви матимете можливість або повернутись в Україну, або знайти альтернативу. Ну і, звісно ж, кількість доступних днів по Безвізу повинна бути наближена до 90, адже якщо у вас буде мало доступних днів, то шанси як отримати роботу, так і пройти на кордоні будуть мізерними.