Як борються з поширенням коронавірусу в різних країнах світу

Все більше країн обирають карантин, обмеження освітнього процесу та проведення масових заходів

З огляду на стрімке поширення коронавірусу у світі, влади країн вдаються до карантинних заходів. Президент Франції Еммануель Макрон, як повідомляє CNBC, звернувся до світових лідерів із проханням діяти скоординовано для боротьби з епідемією.

Франція. Наразі в країні зафіксовано 2264 підтверджених випадків зараження COVID-19. Франція посіла друге місце за кількістю хворих на коронавірус в Європі після Італії, де наразі число інфікованих перевищило 12 000 осіб. Тим не менш, місцеві органи охорони здоров’я заявили, що якщо не вжити негайних заходів, Франція швидко може наздогнати італійські показники. Поиуи щовлада вирішила закрити усі освітні заклади.

Бельгія. З понеділка на карантин підуть усі навчальні заклади. Усі магазини в країні закриватимуться на вихідні, працюватимуть лише продуктові та аптеки. Людям, особливо поважного віку, рекомендують без необхідності не виходити з дому. Розважальні заходи в країні скасовують, ресторани і бари- закривають.

Чтайте також:  «Газпром» відмовився виконати рішення Стокгольмського арбітражу щодо зниження ціни для Польщі

Німеччина. Низка федеральних земель прийняла рішення припинити навчання – школи, садки та виші будуть закритті до кінця пасхальних свят (24 квітня). В Німеччині зарах зафіксовано 2745 інфікованих, летальних випадків – 6.

Естонія. Карантинні заходи в країні починаються з 13 березня та триватимуть до 1 травня. В начальних закладах запроваджується карантин. Громадяни, які повернулись з країн, де лютує коронавірус, будуть змушенні пройти двотижневий карантин. В аеропортах, портах та на вокзалах встановлюється санітарний контроль. Також будуть закриті музеї, кінотеатри, скасовані масові заходи. В Естонії наразі нараховуються 27 людей заражених COVID-19.

Вірменія. Влада країни прийняла рішення закрити освітні заклади до 23 березня. ЦБ країни звернувся до громадян із проханням якомога менше користуватись готівкою та анонсував, що найближчим часом будуть випущені нові купюри. За останніми даними, всього в країні заразилось 6 осіб.

Чехія. Уряд оголосив, що в зв’язку з загрозою коронавіруса з 16 березня набуває чинності повна заборона на в’їзд іноземців на чеську територію і на виїзд чехів з країни.

Чтайте також:  Дівчина три місяці займалася сексом з "чоловіком", який виявився жінкою: шокувальна історія

Раніше в країні було призупинено роботу шкіл, театрів, кінотеатрів, музеї і галерей по всій країні і заборонили збори за участю понад 30 осіб, за винятком похорону. Раніше в Чехії виявили 117 випадків зараження. Напередодні чеські влада оголосила про режим надзвичайного стану на 30 днів.

 

Як повідомлялось: задля профілактики ймовірного поширення коронавірусу міська влада Києва ввела карантин з 12 березня до 3 квітня включно. Обмеження стосуватимуться освітнього процесу та проведення масових заходів. Окрім того, будуть закриті розважальні центри та скасовані сеанси в кіно.

Більш того, в КМДА наголосили, що карантин стосуватиметься закладів усіх форм власності. Порушників чекатиме адміністративна або кримінальна відповідальність.

Кабмін ухвалив рішення про введення превентивних заходів з метою упередження можливого розповсюдження коронавірусу по всій території України на три тижні.