“Зґвалтували 8-річну дівчинку, віджали заправку”: у мережу потрапила розмова окупантів про свої злочини в Україні

Окупанти в Україні вкотре обговорили телефоном злочини, які коять у нашій країні. Зокрема, зґвалтування 8-річної дівчинки та мародерство.

Перехоплення розмови путінських злочинців опублікували у Telegram ГУР Міноборони України. У ній двоє вояків з так званої “ДНР” поділилися враженнями від перебігу подій в їхній частині (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця новини).

Судячи з розмови, командування заявило бойовикам, що обіцяної колись ротації можна навіть не чекати, поки не “звільнять” Донецьку та Луганську область.

“А далі ми не рухаємось, бо все угруповання перебуває в “ДНР”. Коли вони там закінчать, вони перекидають сюди війська і почнемо рухатись”, – зазначив один зі співрозмовників.

Потім вони порушили тему розгулу злочинності в окупаційній армії.

“Розповідали за 125 полк. Аж до того, що зґвалтували восьмирічну дівчинку. Мародерство. “Віджали” у когось заправку. У людей забирали паливо, через цю заправку продавали. Командир полку, командири батальйонів. І помічники командирів батальйонів”, – розповів окупант, після чого висловив нерозуміння, чому він як “ДНРівець” бере участь у російській “спецоперації”.

Чтайте також:  "Пацани зґвалтували 16-річну дівчинку": СБУ перехопила чергову розмову російських окупантів (аудіо)