Вперше за сім років українські боксери не зуміли пробитися до фіналу чемпіонату Європи

Україна не була представлена жодним боксером у фіналі чемпіонату Європи, який триває Єревані (Вірменія).

Українці були представлені у чотирьох півфіналах, але у всіх програли, забезпечивши собі бронзові медалі.

Призерами континентальної першості стали: Дмитро Замотаєв (вагова категорія до 51 кг), Юрій Шестак (до 60 кг), Юрій Захареєв (до 71 кг) та Іван Сапун (до 80 кг).

Востаннє у фіналі чемпіонату Європи не було жодного українця 2015 року.

На минулому ЧЄ, що проходив у рамках Європейських ігор-2019 у Мінську, Україна здобула чотири медалі: два “золота” та по одній срібній та бронзовій нагороді.

Чтайте також:  Тренер Усика назвав наступного суперника українця на випадок, якщо бій із Ф'юрі за "абсолюта" зірветься