Біда прийшла в дім натхненника Зеленського і друга України: лікарі роблять все можливе

Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо зробив офіційну заяву після того, як у його дружини виявили коронавірус.

Як стало відомо раніше, результати тесту дружини канадського лідера на новий вид коронавірусу COVID-19 виявилися позитивними. При цьому повідомляється що хвороба у Софі Грегуар-Трюдо проходить в легкій формі і вона відчуває себе добре.

У самого Трюдо симптомів хвороби не спостерігається, однак він помістив себе у домашній карантин ще напередодні. Коли у його дружини тільки запідозрили зараження. Після того як аналізи підтвердили діагноз, прем’єр-міністр звернувся до громадян у своєму Твіттері.

«На жаль, результати аналізів Софі на COVID-19 виявилися позитивними. У зв’язку з цим вона якийсь час пробуде в карантині. Її симптоми залишаються незначними, і вона дбає про себе і слідує рекомендаціям лікарів. Я відчуваю себе нормально і не проявляю симптомів вірусу, але я теж прислухаюся до порад лікаря і поки що залишуся в самоізоляції. Протягом цього часу, як і сьогодні, я продовжу працювати з дому і проводити зустрічі за допомогою відео- та телеконференцій» – написав голова канадського уряду.Пізніше він також поділився фотографією, на якій показав свій домашній кабінет, в якому він буде працювати на час карантину.

Чтайте також:  Україна закриває кордони. Які пункти пропуску можуть припинити роботу. Все через карантин

Зазначимо, що Софі Грегуар-Трюдо відчула нездужання після того, як повернулася з виступу у Великобританії. Вона здала аналізи на коронавірус за порадою лікарів.

«Знаходження в карантині вдома — ніщо в порівнянні з іншими канадськими сім’ями, які можуть пройти через це і для тих, хто стикається з серйозними проблемами зі здоров’ям. Ми впораємося з цією ситуацією разом», заявила сама Софі Трюдо.Зазначимо, що Джастін Трюдо завжди активно підтримував Україну, а Володимир Зеленський навіть зізнавався, що канадський прем’єр його багато в чому надихає. За словами президента, саме приклад Трюдо був одним з тих, хто надихнув його йти в політику.