Місто зачиняють на карантин через епідемію: яка ситуація в Маріуполі 6 червня

Маріуполь зруйнований окупантами і перетворився на кладовище. За місяць росіяни поховали в братських могилах щонайменше 16 тисяч місцевих мешканців, а у моргах міста досі залишаються тисячі тіл. У місті почалася епідемія і його зачиняють на карантин.

ТСН.ua зібрав усе, що відбувалося в Маріуполі за минулу добу, 5 червня.

У Маріуполі на пляжі, який показово “розмінували” окупанти, підірвалися двоє людей
В Маріуполі на пляжі “Піщаний” підірвалися двоє людей, серед яких 8-річний хлопчик. Це сталося після того, як окупаційна влада міста показово провела розмінування пляжу і відкрила його для відвідування.

“Епідемія почалася”: радник мера Маріуполя повідомив, що місто зачиняють на карантин
Випадки інфекційних захворювань у Маріуполі можуть свідчити про початок епідемії. Радник мера Петро Андрющенко повідомив про першу хвилю захворювань.

“Дуже важко фіксувати причини смерті, але ми точно знаємо, що рівень смертності не знизився, а навпаки зростає. Все це каже про те, що фактично Маріуполь уже потрапив у першу фазу епідемії. І частково це підтверджують, бо наші джерела з влади підтверджують, що фактично місто зачиняють на карантин. Зараз це легкий варіант карантину, більш бюрократичний. Але я думаю, що і там уже розуміють, що епідемія пішла”, – сказав він.

Чтайте також:  Лукашенко завчасно вилетів до Путіна: зустріч запланована через три дні