“Застерігаємо від неправдивої інформації!”: російські окупанти поширюють фейк про мобілізацію жінок до ЗСУ (ФОТО)

Російські окупанти поширюють небезпечний фейк про нібито підготовку мобілізації жінок до лав ЗСУ: українців попереджають, що ця інформація є неправдивою.

Як інформує “УП” з посиланням на Центр протидії дезінформації при РНБО, низкою проросійських Telegram-каналів поширено фото документу, нібито підписаного начальником Генштабу ЗСУ Сергієм Шапталою, в якому йдеться про те, що територіальним центрам комплектування необхідно “до 15.06.2022 року підготувати списки жінок, що стоять на військовому обліку … і провести мобілізаційні заходи, а до 31.06.2022 року організувати заходи для постановки на військовий облік жінок у віці від 18 до 60 років”.

Наголошується, що ця інформація не відповідає дійсності, а сам документ є фейковим.

Начальник Чернігівського ОТЦК та СП Олег Гончарук нещодавно зауважив: “якщо говорити про поточну ситуацію, то зараз немає потреби для обов’язкового призову на військову службу жінок”.

Чтайте також:  Зеленський про переговори з Путіним: "Розмова України і Росії точно буде, але ми не знаємо, в якому форматі"

Дослівно ЦПД при РНБО: “Застерігаємо! Поширюваний фейк розрахований на “внутрішнього” споживача та має на меті створення осередків соціальної нестабільності в окремих регіонах України”.