Надзвичайний стан в Україні, термінове звернення Зеленського і розкол у “Слузі народу”

Президент України Володимир Зеленський про посилення заходів через коронавірус.

Зеленський розповів у відеозверненні, що кордон буде закрито вже з 16 березня. Після цього іноземні громадяни не зможуть потрапити в Україну.

“Ми закриваємо кордон для іноземців. Будуть закриті прикордонні пункти пропуску для пасажирського сполучення. Два тижні, починаючи з 00,00 годин 16 березня 2020, іноземні громадяни не зможуть потрапити на територію України: ні літаком, ні потягом, ні автомобілем, ні іншим іншими засобами” – сказав Зеленський.

Нардепи проти співпраці з представниками окремих районів Донбасу.

Через ОРДЛО в «Слузі народу» назріває розкол – розбіжності викликані аргументованою відсутністю бажання у нардепів створювати так званий консультативний орган з ОРДЛО.

Понад 40 нардепів від «Слуги народу» опублікували звернення, в якому підкреслили, що рішення про створення консультативної ради в рамках політичної підгрупи ТКГ, яке було прийнято представниками України в рамках Тристоронньої контактної групи, є, цитуємо: неприйнятним.

Чтайте також:  У "Дії" з'явиться сертифікат особи, яка перехворіла на COVID-19

У Чернівецькій області вже з 14 березня вводиться надзвичайний стан.

Про це ввечері 13 березня повідомив голова Чернівецької облдержадміністрації Сергій Осадчук.

За його словами, місцева влада пішла на такі заходи у зв’язку з підтвердженням другого випадку коронавіруса в області.

«Як відомо, у нас є другий підтверджений випадок інфекції у нашій області. Це спонукає і дає нам підстави для того, щоб ввести з завтрашнього дня надзвичайну ситуацію на території Чернівецької області» – оголосив Осадчук.