РФ продовжує красти українське зерно: супутник засік нові колони вантажівок

Російські окупанти продовжують вивозити українське зерно із тимчасово окупованої частини Запорізької області. Учора, 17 червня, супутник Planet Labs зафіксував колони вантажівок, які прямували у бік Криму.

Дорогою до пропускного пункту Чонгар налічується близько сотні вантажівок, повідомляє “Радіо Свобода” у Twitter 18 червня. Це не вперше, коли Planet Labs фіксує вивезення Росією зерна.

Раніше повідомлялося, що російські окупанти продовжили вивозити вкрадене в Україні зерно через порт Севастополя. Компанія космічних технологій Maxar опублікувала супутниковий знімок за 12 червня, на якому видно: зерно вантажать на корабель, який не фігурував на попередніх знімках.

Назва судна невідома, проте чітко зазначено, що ще у травні його в Севастополі ще не було. Раніше на зображеннях Maxar було показано два балкери під російським прапором, завантажені зерном у травні.

Чтайте також:  Посеред вулиці на заході України чоловік та жінка зайнялися сексом Сьогодні, 18:46 0

“Це не одиничний випадок. На новому супутниковому знімку Maxar від 12 червня 2022 видно інше судно, завантажуване зерном у Севастополі”, – йдеться в повідомленні компанії.

Варто зазначити, що окупанти вже могли вивезти морськими шляхами понад 180 тисяч тонн українського зерна. Так вважають експерти.

Найчастіше вантажі з України везуть до Сирії. Але це зовсім не означає, що кінцевим покупцем є ця країна. Справа в тому, що Сирія – це “сіра зона”, в якій зерно “втрачається”.