Резонансне ДТП на передодні Великодня: у суді розповіли про долю порушниці, яка знесла металеві двері в Катедрі, під дією наркотиків

35-річну тернополянку, лікаря-стоматолога підозрюють в тому, що вона, у комендантську годину на передодні Великодня, перебуваючи у стані наркотичного сп’яніння, знесла металеві двері Катедрального собору та пошкодила церковне майно.

У Тернопільському міськрайонному суді повідомили, на якому етапі перебуває справа.

3 травня стало відомо, що жінка сплатила заставу та вишла з-під варти. У підозрюваної на рік забрали права, також вона заплатила 17 тисяч гривень штрафу.

Однак, стосовно стоматологині, ще ведеться кримінальне провадження. Ухвалою суду від 21.06.2022 року продовжено строк дії обов’язків, покладених на підозрювану, передбачених ч. 5 ст. 194 КПК України, а саме: – прибувати за кожною вимогою до слідчого, прокурора чи суду; – не відлучатися за межі м. Тернополя без дозволу слідчого, прокурора чи суду; – повідомляти слідчого, прокурора чи суд про зміну свого місця проживання; – пройти курс лікування від наркологічної залежності; – здати на зберігання до відповідних органів державної влади свій паспорт (паспорти) для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд з України і в’їзд в Україну.

Чтайте також:  У Києві маршрутка збила групу пішоходів: є жертва і постраждалі

Строк дії ухвали до 23 год. 59 хв. 25 липня 2022 року. До 25 липня 2022 року, оскільки в цей день останній день строку досудового розслідування, якщо цей строк не буде продовжено, до цієї дати обвинувальний акт має надійти до суду для розгляду.