Собаки загризли 7-річну дочку зрадника України: Забужко розповіла історію льотчика з Криму, який бомбив дітей у Сирії

Історія зрадника України родом з Криму розповіла українська письменниця Оксана Забужко. Він бомбив дітей у Сирії, а за місяць до війни росії в України його дочка загинула страшною смертю.

Дівчинку зрадника України загризли собаки. Ця подія сталася на Забайкаллі, де розташовувася його авіаполк.

«Розкажу вам, панство, одну Дуже Страшну Історію, яка в січні, за місяць перед повномасштабним вторгненням, обійшла була всю світову пресу, а потім, зрозуміло, забулася, бо фабрику страшних історій для світової преси Росія відкрила у нас. Але та історія все одно в певному сенсі лишається ексклюзивом, — і тепер, побачивши фото тої бригади чекістанських льотчиків, що розбомбила ТРЦ в Кременчуці, я вирішила, що пора її розказати», — зазначила Забужко.

Дівчинка якраз поверталася додому з уроків музики і опинилася в пастці, де її заскочили агресивні собаки.

«Звісно, те, що в Росії вулицями нас. пунктів бігають зграї голодних псів, які можуть загризти насмерть самотнього перехожого, — це само по собі мальовничо й багато додає до портрету країни, яка прийшла нас «визволяти». Але найцікавіші тут не собаки, і не дівчинка — а її тато, майор Антон Канорський, про якого ЗМІ розкопали, що 6 років тому він одержав з рук Путіна орден за Алеппо», — написала Забужко.

Чтайте також:  Українка передчасно народила під час туру Європою та отримала "космічний" рахунок від німецької клініки

Канорський за те, що бомбив сирійських дітей, свого часу отримав нагороду з рук самого Володимира Путіна. Російський військовий злочинець навіть прибув для цього у Кремль.

«Був у Кремлі, вдостоївся поруч із Самим особистого фото, на якому, за неписаним статутом російської армії, має «вид лихой и придурковатьій». Зрештою, який іще вид може мати льотчик, який «отработал по Сирии» і якому взагалі краще б вмерти, а ще краще було б — не народжуватися на світ?» — риторично поцікавилася письменниця.

Вона нагадала страшні подробиці загибелі доньки Красовського, які опублікували чи не всі світові видання: те, що на місці трагедії так і не вдалося знайти відгризену собаками ногу дівчинки, те, що її личко було настільки погризене, що ховали дитину у закритій труні, те, що її мама, дізнавшись про те, що сталося, потрапила до лікарні.

«І тільки в кримських пабліках промайнула новина, од якої мені справді пішов мороз поза шкірою: виявляється, 2014 рік Антон Канорський ще зустрів українцем — у складі військової частини, розташованої в Криму, в Феодосії, коли не помиляюсь», — зазначила Забужко.

Чтайте також:  Не стало подружжя та їхньої доньки: знайшли загиблою всю родину (фото)

«Була колись така страшна українська лайка — «а щоб тебе собаки з’їли!» Виявилося, може бути ще страшніше – зраджуєш Україну, стаєш росіянином, і зразу ж, одним пакетом — убивцею сирійських дітей, після чого собаки з’їдають уже не тебе, а твою дитину… Ось така кар’єра майора Канорського. Прекрасна, як на мене, — хоч під скло став», — додала українська письменниця.

Місце загибелі 7-річної доньки зрадника України
Вона додала, що не прагне бачити російських воєнних злочинців та українських зрадників у Гаазі — людське правосуддя здатне зробити для нелюдів навіть перебування за гратами відносно комфортним.

«Я бажаю їм не нашої людської справделивости, кривої й кострубатої, — а Божої. Такої, як отримав Антон Канорський. І я знаю, що так воно й буде», — зазначила Забужко.

Вона додала, що не прагне бачити російських воєнних злочинців та українських зрадників у Гаазі — людське правосуддя здатне зробити для нелюдів навіть перебування за гратами відносно комфортним.

«Я бажаю їм не нашої людської справделивости, кривої й кострубатої, — а Божої. Такої, як отримав Антон Канорський. І я знаю, що так воно й буде», — зазначила Забужко.