Сльози чоловіків і розмови про любов: рятувальники розповіли про порятунок дівчинки з-під завалі будинку в Києві

7-річну дівчинку та маму, які постраждали під час ракетного обстрілу, сьогодні виписали з лікарні. На виписування прийшли їхні рятувальники.

Рятувальники кажуть, що їй допомогло вижити те, що Женя займалася гімнастикою – вона змогла правильно згрупуватись і скластись у повітряній кишені між бетонними брилами, йдеться в ТСН.

Женя з мамою готується до виписки, дівчинка почуває себе добре. У мами компресійний перелам хребта і їй не можна вставати. В те що вони вижили після рекетного удару дивуються навіть рятувальники.

Артур Моркотенко витягав Женю з-під завалів. Він сьогодні підіймається на поверх, де сам пережив найдраматичніші хвили за усі роки роботи рятувальником. «В усіх хлопців, які тут були, на очах сльози, в усіх, і в мене», – каже чоловік.

У Катерини пошкоджений хребет, її чоловік – тато Жені – загинув під завалами одразу. А у семирічної дівчинки лише садна і подряпини.

Чтайте також:  У Чернігові почнуть ремонтувати пошкоджені багатоповерхівки, однак деякі з них знесуть - ОВА

В квартиру в яку влучила ракета, яка вигоріла вщент, в якій усе перетворилося на пил, рятувальники знайшли єдину не ушкоджену річ. Ось цей тоненький гімнастичний купальник розшити камінням на згарищі виблискував, як новий.

Рятівники Женя і Катерини сьогодні поспішають в «ОХМАТДИТ» передати купальник і привітати дівчат з випискою. Дівчата не можуть повірити, що така тендітна річ вціліла і згадують, що саме в цьому купальнику були усі головні перемоги на Жені на гімнастичних турнірах.

Женя збиралась сказати своїм рятувальникам головні слова, але розхвилювалася і передала листа, де було написано, те що вона хотіла сказати. «Написала: «Я вас люблю, ви найкращі», – розповідають рятівники.

Сьогодні Женя йде до дому, тепер вона разом з мамою житиме у бабусі. Попереду ще робота з психологом. Поки ж вона мріє, щоб мама встала на ноги і піклується про неї як може. Коли мама зможе ходити, Женя просить її купити собаку.

Чтайте також:  Ракетний удар по Дніпру: семеро осіб поранено, серед них дитина