IKEA відновить роботу онлайн-магазину в Україні: названо термін

Всередині травня, нарешті запрацював онлайн-магазин компанія IKEA, однак вже через кілька тижнів продаж продукції тимчасово припинили через великий наплив замовлень.

Тепер у компанії повідомили, що готові повернутися до роботи і навіть назвали терміни відкриття магазину.

Раніше повідомляв, що до відкриття магазину в Україні компанія IKEA готувалась останні 14 років. Минулого літа компанія запустила українську версію сайту, а в травні 2020 року – магазин.

Коли запрацює онлайн-магазин IKEA
У мережі з’явилася інформація, що онлайн-магазин IKEA в Україні відновить роботу приблизно до 8 червня. Наразі компанія веде підготовку до повноцінного відновлення роботи. Інформацію в коментарі 24 каналі в “IKEA Україна” уточнили, зазначивши, що конкретної дати наразі немає, але в найближчі дні магазин роботу таки планує відновити.

Наразі конкретної дати, нажаль, назвати не можемо, але ми готуємося відновити роботу в найближчі кілька днів,– повідомили в компанії.

Чтайте також:  “Кожен з них буде сидіти в тюрмі.” Аваков дав гучну обіцянку. Під особистим контролем, “розберемось найближчим часом”

Чому роботу магазину припинили
У компанії пояснили, що прийняли рішення про тимчасове обмеження роботи онлайн-магазину через великий наплив замовлень. Тим часом співробітники компанії займуться обробкою й доставкою вже оформлених замовлень.