Презентувала архітектурну концепцію нового терміналу аеропорту в Дніпрі

Представники групи DCH Олександра Ярославського офіційно презентували архітектурну концепцію нового терміналу міжнародного аеропорту в Дніпрі спільно з компанією-проектувальником.

Презентація відбулася в Дніпропетровській обласній державній адміністрації за участю її керівника Олександра Бондаренка та народних депутатів Верховної Ради, обраних від Дніпра.

Від імені групи DCH проект представляв Володимир Васильченко, генеральний директор міжнародного аеропорту Харків. Керівник проектної групи будівництва нового аеропорту в Дніпрі. У розробках був врахований досвід експлуатації міжнародного аеропорту Харків. Була залучена австрійська компанія, яка раніше спроектувала успішний аеропорт Харків.

У проекті для Дніпра реалізовані деякі найпередовіші ноу-хау з міжнародної практики з проектування аеропортів. Які забезпечують максимальний комфорт для пасажирів – це технологічні та логістичні ланцюги, дизайнерські та оформлювальні рішення, а також сервісні служби – митна, прикордонна та інші. У деякому віддаленні від основного терміналу буде створено VIP-термінал – розповів Васильченко.

Чтайте також:  Почали доплачувати по 740 гривень: в Україні різко зросли пенсії, хто отримає найбільше

Андрій Антоненко, директор компанії-проектувальника термінального комплексу UVT GROUP розповів про майбутні параметри нового аеровокзального комплексу. Відзначивши що проект враховує зростання пропускної спроможності міжнародного аеропорту Дніпро до трьох млн пасажирів щорічно протягом найближчих 20 років. Середня ж пропускна спроможність складе близько 1,6 млн пасажирів щорічно, а загальна запланована площа нового терміналу, VIP-терміналу та допоміжних складе 35 тис. кв.м.

Проект дуже швидко рухається. Ще півроку тому нічого не було – ні грошей, ні договору на проектування. Було тільки завдання президента України побудувати новий міжнародний аеропорт. Минуло півроку – і сьогодні у нас є гроші, є підписаний договір на проектування, у нас є готовий та працюючий приватний інвестор.

Наше завдання тепер – контроль термінів та виконання завдань за проектом, тому що Дніпро та область чекають новий аеропорт – це дуже важливо, щоб ми були в сучасних транспортних інфраструктурних умовах, і були відкриті наші повітряні ворота, – сказав керівник Дніпропетровської області.

Чтайте також:  У Дніпрі бійцівський собака накинувся на жінку: власник змушений був відкрити вогонь