Путін посилає світу сигнал, що готовий зробити останній крок: Кабакаєв пояснив, що означає оголошення мобілізації в РФ

Оголосивши часткову мобілізацію в РФ та проведення “референдумів” на тимчасово захоплених територіях України, російський диктатор Володимир Путін фактично надіслав світові сигнал, що готовий до останнього кроку. Президент РФ у своїй промові натякнув, що може використати будь-яку зброю, включно з ядерною, якщо Україна повертатиме свої міста.

Про це сказав український блогер, громадський діяч, офіцер ЗСУ та член експертної групи при головнокомандувачі Валерієві Залужному Семен Кабакаєв в коментарі для Youtube-каналу “Орестократія”. На його думку, глава Кремля знову почав шантажувати ядерною зброєю, і це дуже серйозно.

“Звичайно, це буде останній крок, який Путін може зробити. Частина його промови була присвячена мобілізації – було багато бравади з приводу “фашистів і нацистів” в Україні. Але при цьому він значну частину промови з підводкою зробив до того, що вони готові застосовувати ядерну зброю, якщо будуть обстріли території Російської Федерації або дружніх територій”, – зазначив військовий.

Путін, на переконання Кабакаєва, дав зрозуміти: коли ЗСУ прийдуть звільняти окуповані населені пункти, то він готовий застосовувати будь-яку зброю.

Чтайте також:  Викриті в Польщі шпигуни РФ планували паралізувати постачання зброї і техніки до України – МВС

“Він має на увазі, якщо у Херсоні та на Запоріжжі проведуть фейкові референдуми, то він буде готовий застосувати будь-яку зброю, якщо ми будемо звільняти нашій території. Дослівно це так звучало. Тобто він посилає сигнал нам, він посилає сигнал світовій спільноті, що він готовий до останнього кроку”, – вважає він.

Військовий додав, що до таких погроз Путіна варто ставитися серйозно, але не лякатися і відступати, а рухатися запланованим планом, оскільки агресор розуміє тільки мову сили.

“Треба працювати дуже посилено на дипломатичній міжнародній арені і закривати усі шпарини, в які Росія лізе і хоче обійти санкції, які зараз накладаються збоку США, Британії, Європейського союзу. Тому два стовпа, на яких ми зараз повинні триматися – це дипломатія, потужна міжнародна спільна консолідована позиція проти Російської Федерації, а також це надання Україні озброєння і боєприпасів, щоб ми могли тут на своєму фронті давати росіянам по зубах”, – сказав Кабакаєв.

Тільки таким чином, каже військовий, вдасться ізолювати Росію та остаточно загнати Путіна у глухий кут.

Чтайте також:  У Польщі затримали російського шпигуна: ним виявився громадянин України

Що стосується оголошеної в РФ мобілізації, то Кабакаєв зазначив, що таким чином країна-агресор намагатиметься замінити резерви, які вже були ліквідовані в Україні.

“Давай уявимо, що наприклад, 50 тисяч орієнтовно ми вбили і близько 150 поранених. Цю частину людей потрібно замінити. Тобто ввести нових, навчити і відправити воювати. Тому фактично зараз ми бачимо не загальну мобілізацію з боку Путіна, а часткову, щоб замінити ті резерви, які в нього були втрачені”, – підкреслив він.

Як повідомляв OBOZREVATEL, глава Російської Федерації Володимир Путін оголосив часткову мобілізацію в Росії. Вона стартувала прямо 21 вересня. На війну проти України агресор планує призвати близько 300 тисяч чоловіків. Росіянам така новина дуже не сподобалася, у деяких містах громадяни почали виходити на акції протесту, проте силовики відразу почали їх затримувати.

Крім того, диктатор оголосив про проведення фейкових референдумів на тимчасово окупованих територіях України. Агресор заявив, що жителі Херсонської, Запорізької, Донецької та Луганської областей нібито самі “виявили бажання визначати своє життя”.