Зафіксована перша смерть від коронавірусу в Україні – МОЗ

Жінка померла від коронавірусу в Житомирській області

 

71-річна жінка з Житомирської області, яка 12 березня була госпіталізована з зафіксованим лабораторно підтвердженим випадком COVID-19, померла в п’ятницю, 13 березня. Про це повідомляє пресслужба Міністерства охорони здоров’я (МОЗ) у Telegram.

«Під наглядом лікарів знаходяться близькі родичі, з якими вона проживала, та особи, з якими вона контактувала», – сказано в повідомленні.

У МОЗ зазначають, що померла жінка перебувала в групі ризику.

«Згідно зі світовою тенденцією, старше покоління людей найбільш вразливе до інфікування коронавірусом COVID-19 з летальними наслідками», – наголошують у відомстві.

За результатами аналізу і моделювання РНБО можливого варіанту поширення коронавірусу COVID-2019 в Україні, у зоні найменшого ризику перебувають особи у віці від 10 до 39 років, для яких показник ймовірності захворювання становить 0,2%.

Чтайте також:  В Одесі страшна пожежа у готелі забрала життя: люди кричали і стрибали з вікон

Для 40–49-річних – відповідно 0,3%; для 50–59-річних – 1,3%; для 60–69-річних – 3,4%, для 70–79-річних – 7,8%. У зоні найбільшого ризику перебувають літні люди у віці 80+, для них цей показник становить 13,5%.

Нагадаємо: міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив про можливі випадки розповсюдження коронавірусу в Україні на непідконтрольній території.