“Позиція слабкого”: британський генерал порівняв Путіна з Гітлером і висловився про масовані ракетні удари

Кремль прагне придушити моральний дух українців.

Генерал Великої Британії та ексзаступник головнокомандувача силами НАТО в Європі Річард Ширрефф вважає, що масовані ракетні удари Російської Федерації по Україні 10-11 жовтня “позиція слабкого у війні”.

Таку думку Ширрефф висловив в інтерв’ю “НВ”.

За його словами, метою таких ударів Кремль намагається придушити моральний дух українців та хоч якось вирвняти ситуацію в очах росіянами, “які чекають на переможне закінчення війни чи хоч якогось результату “спецоперації”.

“Водночас це й демонстрація, що російські ракети досі здатні досягати важливих інфраструктурних об’єктів у тилу. Все це – позиція слабкого у війні”, – каже Ширрефф.

Він також провів паралелі з бомбардуваннями Лондона у 1940-41 роках німецькими фашистами.

“Путін воює проти мирного населення України так само, як 1940-го проти мирного населення Великої Британії воював Гітлер. Він бомбив Лондон, тому що не міг досягти своєї мети, воюючи з британськими військовими. Але проблема Путіна в тому, що незважаючи на жертви, дух (українців – Ред.) тільки зміцнюється і стає сильнішим”, – наголосив британський генерал.

Чтайте також:  Одіозний Азаров роздав поради українським школам: "Волосся дибки встало"

Порівняння Путіна з диктаторами
Після того, як російський президент Володимир Путін 24 лютого розпочав загарбницьку війну в Україні, його почали називати сучасним Адольфом Гітлером. Крім того, дії армії РФ порівнюють з тими, що коїли німецькі нацисти. Щобільше – політолог Володимир Фесенко вважає, що кремлівський диктатор претендує на роль Гітлера, а його прихвостень Дмитро Медведєв – на роль Геббельса.

Тим часом колумніст The Washington Post Джордж Вілл вважає, що Путін своїми рішеннями та діями наслідує іншого італійського диктатора – Беніто Муссоліні. З його слів, культ очільника Кремля обіцяє відродження СРСР.