“Дівчинка, якій виповнився лише рік і 3 місяці” від важкої хворби стала ангелом. Вічна пам’ять

“Від виклику швидкої до смерті дитини пройшло менше трьох годин”: у Львівській області однорічна дівчинка померла від смертельної інфекції 

У сусідній Львівщині від менінгококової інфекції померла однорічна дівчинка.

Про це повідомляє ZAXID.NET.

Напередодні у дівчинки підвищилась температура та з’явився висип на тілі. Медики Львівського обласного центру контролю і профілактики хвороб МОЗ України повідомили, що хвороба перебігала «блискавично» – від виклику швидкої до смерті дитини пройшло менше трьох годин.

“20 листопада у реанімації одної з районних лікарень області померла дівчинка, якій виповнився лише рік і 3 місяці. За словами лікарів, хвороба перебігала “блискавично”. Попередня причина смерті – важка форма менінгококової інфекції”, – повідомила генеральна директорка Львівського обласного центру контролю і профілактики хвороб МОЗ України Наталія Тімко-Іванченко.

Зі слів бабусі, напередодні у дитини підвищилася температура до 38°C. Вранці мати побачила висипку на тілі донечки у вигляді «зірочок» синюшного кольору, і одразу викликала швидку. Однак врятувати дитину не вдалося. За словами медиків, так стрімко перебігає менінгококцемія – найважча форма менінгококової інфекції. Від моменту екстреного виклику до смерті дитини минуло менше трьох годин.

Чтайте також:  "Ще все життя було попереду" в Польщі загинув наш земляк з Франківщини пан Василь Почтар 

Працівники Львівського обласного центру контролю та профілактики хвороб з’ясовують, з ким дитина була в контакті. У таких випадках оточення під наглядом епідеміологів. Їх обстежують на носійство менінгококів, призначають антибіотикопрофілактику.