Apple запатентувала технологію для групового селфі, яке не порушуватиме соціальну дистанцію

Програма сама створювати селфі з фото різних людей

Apple отримала патент на програмне забезпечення, яке буде створювати «штучні групові селфі». Це може стати хорошим способом для публікації знімків з друзями в соцмережах, навіть якщо слід зберігати режим самоізоляції, пише IGuides.

Згідно з інформацією з патентної заявки, користувач пристрою Apple може запросити друзів взяти участь в груповому cелфі, відразу після натискання затвора камери програмне забезпечення розташує всіх разом в одному зображенні. Технологія може використовувати збережені фотографії, відео або навіть картинку і стріми (наприклад, під час відеодзвінка). Користувачі зможуть зберігати вихідне селфі, групову версію, а також змінювати її, наприклад, поставивши себе в центр кадру.

Хоча ідея дистанційного селфі здається ідеальною для часуглобальної пандемії, яка обмежує звичні зустрічі, Apple вперше подала заявку на патент ще в 2018 році, а зареєстрована вона була тільки 2 червня цього року.

Чтайте також:  Дослідники виробляють недорогий екологічно чистий засіб для дезінфекції рук з відходів

Щоправда, нова функція може і не дістатися до споживачів. Apple, як і інші виробники, патентує досить багато різних технологій і апаратних рішень, але не всі вони доходять до реалізації.

Нагадаємо, Apple витратила мільйони доларів на автоматизацію, але вирішила, що людська праця краща.