“Зима буде дуже важка”: астролог склав прогноз для України на грудень

Ситуація в Україні буде напруженою, вважає астролог. Найближчий напружений аспект очікується 1 грудня

Усвоїх прогнозах астрологи постійно попереджають про холодну і складну зиму, а також про те, що в світі почнуться нові колапси, які можуть призвести до неймовірно складних життєвих обставин. Настав час докладніше дізнатися, що приготував перший місяць зими.

Отже, що ж на українців чекає у грудні? Свій прогноз у Facebook зробив астролог Dmitriy Uranus. Він назвав найнебезпечніші дати у першому зимовому місяці.

“Найближчий напружений аспект, який може підвищити ймовірність ракетних обстрілів та викликати численні жертви, очікується 1 грудня з 9 ранку до 17 вечора. Місяць, Марс, Меркурій утворять мутабельний тауквадрат. Плюс Місяць буде у поєднанні з Нептуном. Крім військової загрози це може дати небезпеку” для людей, підвищену аварійність на дорозі, конфліктність, стреси, неуважність, помилки, дезорієнтацію. Марс у Близнюках зараз в опозиції з Меркурієм, що загалом підвищує ймовірність ДТП на дорогах. Пхає до необачних та необережних дій”, — одразу попереджає астролог.

Чтайте також:  "Комусь треба воювати з Росією": військовий експерт розповів, чому Україна не стане повноцінним членом НАТО

Наступний небезпечний аспект очікується 5 грудня. За словами фахівця, несприятливий вплив для України буде максимальним. Востаннє покриття Місяцем Урану в Тельці було під час місячного затемнення 8 листопада, що, за словами астролога, спричинило найважчі наслідки для енергосистеми та економіки України.