Путін вперше за всі свої роки перебування при владі допустився двох найбільших апаратних поразок – Піонтковський

Після апаратних поразок Путіна засновник ПВК “Вагнер” Пригожин ще більше знахабнів, вважає Піонтковський.

Російський диктатор Володимир Путін минулого тижня вперше за свої 23 роки перебування при владі допустився двох найбільших апаратних поразок.

Таку думку висловив російський публіцист та опозиціонер Андрій Піонтковський в ефірі Еспресо.

“Перше – вночі з 10 на 11 січня, коли до нього прийшли Шойгу та Герасимов і зажадали негайно звільнити Суровікіна, щоб повернути на посаду Герасимова, і Путін підкорився. А друге, коли за два дні до нього приїхав Пригожин із протилежною вимогою, припинити “програму дискредитації” з боку Генштабу “героїчних бійців” Вагнера і випустити офіційну заяву про їхні “подвиги”. Після таких двох поразок – це вже не та людина, вона вже не сприймається апаратом як фюрер. У кримінальному світі, а зараз ми бачимо в російській політичній військовій верхівці саме кримінальна спільнота”, – сказав опозиціонер.

Чтайте також:  До Німеччини відправлять авто, в якому від рук рашистів загинули українці

Піонтковський називає Путіна у цій ситтуації “опущеним паханом”. Окрім того, він зауважив, що після апаратних поразок Путіна засновник ПВК “Вагнер” Пригожин лише знахабнів і розпочав боротьбу проти вищого військового керівництва та зрадників в адміністрації Кремля.

“Опущений пахан – вже не пахан, а тут пахан та ще й опущений двічі на тиждень. Крім того, Пригожин лише нахабнів від такого і розгорнув атаку не лише на військове керівництво, на чиновників у Генштабі, а й на зрадників в адміністрації президента”, – додав Піонтковський.