В Італії вбили 23-річну українку: в злочині запідозрили її колишнього хлопця. Тіло досі не знайшли

В італійському муніципалітеті Кастільоне-делле-Стів’єре вбили 23-річну українку Яну Малайко. Поліція підозрює у злочині її колишнього хлопця – 33-річного громадянина Молдови.

Водночас тіло дівчини досі не знайдено. Про інцидент вже тиждень пишуть місцеві видання, зокрема TGR і Telenuovo (щоб переглянути фото, доскрольте новину до кінця).

Зазначається, що вбивство українки могло трапитися у квартирі, в якій вона жила разом із хлопцем на ім’я Дмитро Стратан. У поліції вважають, що молдаванин “зарізав Яну та заховав її тіло”. Нині його тримають під вартою у в’язниці округу Мантуї, однак чоловік не зізнається у вбивстві.

Генеральний секретар провінції Бергамо Френсіс Порелло 21 січня, через день після зникнення дівчини, опублікував у Facebook пост, в якому закликав українську громаду в Італії допомогти з пошуками.

“Щире звернення до української громади, особливо до українців провінції Мантуя та Брешія. Яна Малайко зникла і припускають найгірше (про що вже пишуть газети). Насправді тіло ще не знайдено, і карабінери Кастільоне-делле-Стів’єре ведуть пошуки. Допоможіть знайти Яну!” – написав він.

Чтайте також:  В Італії горять ліси. З’явились перші жертви

За даними ЗМІ, українка зникла одразу після гучної сварки у квартирі, де жила пара. Попередньо, колишній міг погрожувати дівчині ножем, а потім вбити ним.

Правоохоронці продовжили пошуки тіла Яни в провінції Мантуя, зосереджуючи увагу на місцевості поблизу озера на півночі від однойменного міста, оскільки вважається, що підозрюваний “міг втопити мертву дівчину”