Астролог назвав точний час цілковитої поразки Росії: чекати залишилось недовго

У період від березня до квітня стане зрозуміло, що Росія повністю програла у війні.

Астролог Влад Росс заявив, що президента РФ Володимира Путіна уже зовсім скоро чекає повна поразка на полі бою після того, як він вдруге розпочне повномасштабний наступ і захоче знову захопити Київ “за три дні”.

Про це відомий укладач гороскопів розповів у коментарі виданню “Главред”.

“На Росію чекатиме цілковита поразка вже в березні-квітні 2023 року, а в червні, можливо, вже і Крим буде під контролем України, якщо не весь, то більша його частина”, – сказав Влад Росс.

При цьому він відзначив, що в лютому для України буде два небезпечних періоди, коли окупанти, найімовірніше, підуть в новий наступ і навіть спробують знову взяти Київ”за три дні”. Також обережними варто бути жителям міст Слов’янська та Краматорська, на які може бути спрямоване ще одне вістря ворожих атак.

Чтайте також:  Україну накриє триденна магнітна буря: названо дату найсильнішого удару

Найнебезпечніший період, за словами Влада Росса, розпочнеться 24 лютого, оскільки президент РФ любить символічні дати.

Астрологія, тарологія, нумерологія, гадання, віщування, мольфарство, екстрасенсорика — не є науками і передбачення не завжди справджуються на 100%. Інформація досить часто має розважальний характер, тому сприймати її потрібно не серйозно, а лише як імовірність подій, творцем яких може стати кожна людина, якщо матиме сили духу та натхнення змінити своє життя на краще.