В Італії знайшли тіло у валізі за містом: з’явилися моторошні деталі вбивства українки

Не виключено, що Яна Малайко, яку вбили у Італії, була ще жива, коли її зачинили у валізі розміром 40х20х65 см, у якій українка могла задихнутися.

Про це інформує bresciatoday.

У валізі, загорнуте в ковдру, тіло було знайдено минулої середи, після 12 днів пошуків, на кордоні між Лонато та Кастільоне, під купою деревини та ожини.

Яну Малайко вбили у ніч на 20 січня. На її обличчі та шиї були сліди ударів: її вдарили тупим предметом округлої форми, невеликого діаметра, скоріше за все, металевого. Зброю (можливо, лом) поки що не знайдено.

Але причиною смерті стала асфіксія, хоча дівчину не задушили. Тож моторошна гіпотеза про жахливу смерть в валізі поки що залишається робочою.

Наразі тіло Яни покоїться в похоронному бюро в Кастільоне. Сьогодні вдень її перевезуть до церкви Гротта в Романо-ді-Ломбардія, місто в районі Бергамо, де вона виросла і де досі живуть її батько, дідусь і бабуся.

Чтайте також:  "Мені страшно", — до правди, яку розкрив український лікар в Італії, готовий не кожен

Дівчині було 23 роки, вона працювала в Event Coffee в Кастільоне, барі сестри ймовірного вбивці – її колишнього хлопця, 33-річного громадянина Молдови Думітру Стратана, з яким вони розлучилися на початку року.

Також до Кастільоне приїхала мама Яни Тетяна Сербенчук, яка нині живе і працює в Канаді. Вона біженка, що втікає від війни в Україні.

Підозрюваний нині перебуває у в’язниці за звинуваченням в умисному вбивстві та приховуванні тіла.

Нагадаємо, що У Києві рецидивіст задушив пенсіонерку заради кількох тисяч гривень.