“Справжня перемога України – це розпад Росії”: Данілов описав, як треба трансформувати РФ

Секретар РНБО наголосив, що РФ не має зберегтися у своїх теперішніх межах і стані.

Секретар РНБО України Олексій Данілов переконаний, що справжня перемога держави – це розпад Росії, яка загрожує цілому світу.

Про це Данілов написав у своїй статті для видання “Українська правда”.

“Справжня Перемога України – це розпад росії, зникнення її як цілісного суб’єкта історії і політики. росія – це не тільки проблема України, це проблема, яка розповзлась гангреною, загрожуючи цілому світу”, – йдеться в публікації.

Секретар РНБО зауважив, що Росія з її автократичним режимом, ресурсною економікою і “новофашистською ідеологією” не змогла скласти цивілізаційний іспит. На думку посадовця, РФ – територія суцільного насильства і зла, загроза Україні і світу.

“Гарантії безпеки – десуб’єктивізація росії як державного утворення, деколонізація територій, денуклеаризація і депутінізація населення”, – наголосив Данілов.

Чтайте також:  Армія США у Європі та військова допомога Києву: Держдеп відповів Росії на "ультиматуми"

Він також висловив переконання, що Україна має привчати світ до думки про те, що РФ не має зберегтися у своїх теперішніх межах і стані.

“Вона має бути трансформована у такий спосіб, щоб назавжди зник ризик відродження російських хапальних інстинктів і рефлексій, притаманних серійним ґвалтівникам і рецидивістам зі сталим синдромом неповноцінності”, – додав секретар РНБО.