Молитва за сина, яку потрібно промовляти усім батькам, щоб захистити його від усіх бід

Важлива молитва за сина, яку потрібно промовляти кожній матері, щоб захистити його від усіх бід та негараздів.

Молитва за сина і захист над ним

Господи Ісусе Христе, Сину Божий, молитов заради Пречистої Твоєї Матері Почуй мене, грішну і негідну рабу Твою (Ваше ім’я).

Господи, в милості Твоєї влади чадо моє (ім’я сина), помилуй і спаси Його Імені Твого заради. Господи, прости йому всі гріхи, вільні і мимовільні, вчинені ним перед Тобою. Господи, настав його на істинний шлях заповідей Твоїх і направ його і просвіти світлом твоїм Христовим, на спасіння душі і зцілення тіла. Господи, благослови його в домі, біля дому, в полі, роботі і в дорозі і на кожному місці Твого володіння.

Господи, збережи його під покровом Твоїм Святим від кулі, стріли, ножа, меча, отрути, вогню, потопу, від смертоносної виразки і від марної смерті. Господи, захисти його від видимих і невидимих ворогів, від всяких бід, скорбот і нещасть.

Чтайте також:  "Мамо, що ти верзеш": російський полонений здивувався нісенітницям, які віщає його мати

Господи, зціли його від всяких хворіб, очисти від усякої скверни (вина, тютюну, наркотиків) і полегши його душевні страждання і скорботи. Господи, даруй йому благодать Святого Духа на багато літ життя і здоров’я, цнотливості.

Господи, дай йому Своє благословення на благочестиве сімейне життя і благочестиве дітонародження.

Господи, даруй і мені, негідній і грішній рабі Твоїй, Батьківське благословення на чадо моє в наступаючі ранки, дні, вечори і ночі, імені Твого заради, бо Царство Твоє вічне, всесильне і всемогутнє. Амінь