“Жахливий снігопад хлине на ці області України, крижаний дощ литиме тижнями”: синоптики про холод і березень

Синоптики застерігають українців від поспішного падіння весні. Попереду нас чекають тривалі тижні опадів. А в деяких областях триватимуть снігопади.

Як інформує “НВ”, у березні переважатимуть похмурі дні. Мінлива хмарність мінятиметься хмарами, а опади у вигляді дощу деяким встигнуть навіть набриднути. Середня денна температура місяця +10 градусів, нічна +2 градуси.

У Києві у першій половині місяця з 6 по 10 березня очікуються чотири дні з дощем та мокрим снігом. У другій половині місяця з 17 березня до останніх чисел буде 11 дощових днів.

У Львові мокрий сніг із дощем пройде з 4 по 8 березня. У другій половині місяця, починаючи з 14 березня, потрібно бути готовими до 14 дощових днів.

В Одесі у першій половині місяця дощ та дощ із мокрим снігом пройде з 5 по 9 березня. У другій половині місяця із 19 числа буде 8 дощових днів.

Чтайте також:  "Колосальний снігопад суне в Україну, синоптики шоковані циклоном і кажуть про шалений мороз": експерти про погоду

У Харкові з 5 по 10 березня пройдуть дощі з мокрим снігом. У другій половині місяця з 20 до 27 березня 8 днів поспіль дощі.

У Дніпрі з 5 по 10 березня буде дощ. Окрім дощу у ці дні очікується мокрий сніг. У другій половині місяця дощі з 21 по 27 березня