В Авдіївці мати відмовляється евакуювати трьох дітей: родина живе під обстрілами в підвалі (фото)

Попри численні прохання влади і реальну небезпеку, батьки близько сотні дітей в Авдіївці відмовляються евакуюватися.

У Авдіївці Донецької області, яка постійно обстрілюється окупантами, все ще залишаються близько 100 дітей різного віку. Так, одну з родин із трьома дітьми, мати яких відмовляється евакуюватися, знайшли військові у підвалі, де вони живуть в небезпечних умовах.

Про це у Twitter написала одна із військовослужбовиць.

За словами військової, у подвір’ї поруч із місцем, де перебувають зараз ці троє дітей, застряла в асфальті ракета, а раніше – “розірвало на шматки їхнього сусіда”. Втім, попри близькість фронту та відсутність комунікацій, матір не вбачає у цьому небезпеки і відмовляється евакуюватися.

“Авдіївка спустились в підвал, а тут 3 дитини заручники ситуації..мамаша не хоче евакуюватись. Двір, де ракета застряла в асфальті, а перед тим розірвало на шматки їх сусіда, вона вбачає безпечнішим. Загалом в Авдіївці ще є десь до 100 дітей різного віку”, – написала військова і додала, – “Ми заходимо і він такий: “а у вас немає випадково дисків з іграми?”.

Чтайте також:  "Ніхто не хоче вмирати за Путіна": експерти розповіли про головну мету обстрілів Росією Донецька та Бєлгорода