Зниклу 18-річну Дашу Андрійчук знайшли мертвою вбивця душив її ногою. Співчуваємо рідним і близьким

Тіло лежало серед дерев на краю саду. Дівчину було задушено. Поліція у вбивстві підозрює друга сестри загиблої. Докладніше про це читайте у матеріалі.

Підозрюють друга сестри 18-річна Даша Андрійчук із села Гальчин Андрушівської громади зникла ввечері у п’ятницю. Як розповів родич сім’ї, дівчина по телефону повідомила, що пішла на зустріч із подружкою, яка приїхала з Житомира. Хотіла з нею поспілкуватися. Однак, як потім з’ясувалося, до жодної подружки вона не приходила. Рідні кинулися шукати її вже пізно ввечері, опитали знайомих, ніхто її не бачив. У соцмережах розповсюджували фото Даші та просили відгукнутися. Але за кілька днів, тіло зниклої дівчини виявили серед дерев місцевого саду. Дашу жорстоко вбили – її задушили, причому вбивця душив її ногою. Невдовзі правоохоронці затримали підозрюваного. Ним виявився 24-річний мешканець сусіднього села Нехворощ на ім’я Роман. Хлопець кілька днів не з’являвся вдома після вбивства, а виявили його у лісопосадці за селом, де він ховався. Посварилися через гроші Яким же було здивування рідних, коли вони дізналися, що можливий убивця Даші Роман, той самий хлопець, з яким зустрічалася двоюрідна сестра дівчини. “Сестра шокована тим, що трапилося. Ми не можемо зрозуміти, в чому причина. Кажуть, між ними сталася якась сварка. Але чому вона рідним сказала, що йде.

Чтайте також:  Мaтepi “вce oднo”, щo дoньки вже немає: Зниклу після вечірки з друзями 22-річну дівчину знайшли мертвою нa В’ялiвcькoму вoдocxoвищi