Секс утрьох завершився бійкою і поліцією через “маленький член” і “смердючу піхву” (фото)

Через образи статевих органів між колишніми коханцями спалахнула бійка.

У Флорида-Кіс, США, секс утрьох між парою та 29-річною дівчиною закінчився бійкою. Незнайомка почала ображати статеві органи своїх партнерів.

Про це пише mirror.co.uk.

Стівен Лопес і Анжела-Вівіана Велес-Васкес запросили Деллу Дрейпер, щоб утрьох зайнятись сексом. Коли вони лежали разом у ліжку, між ними виникла суперечка, і пара стверджувала, що 29-річна жінка образила їх, сказавши, що у чоловіка “маленький член”, а у жінки – “смердюча піхва”.

Суперечка переросла в бійку, і ображені партнери вдарили Деллу, а Лопес ще і кинув шлакоблок в автомобіль потерпілої.

Лопес і Васкес заявили, що коли Дрейпер, яка сиділа на дивані, відмовилася покинути їхній будинок, вони “силоміць вивели” її. Потім Дрейпер сіла в свою машину, як стверджує подружжя, і рушила заднім ходом до вхідних дверей будинку, де стояли Лопес і Васкес.

Чтайте також:  У США сенатор-"улюбленець" росЗМІ заблокував законопроєкт про $40 млрд Україні

За словами чоловіка, після того, як машина вдарила його партнерку по лівій нозі, він кинув шлакоблок в авто Дрейпер.

Тоді між парою та їхньою недавньою партнеркою сталась ще одна бійка.

Офіс шерифа округу Монро заарештував Лопеса і Васкес – чоловіку загрожує кримінальне звинувачення у киданні шлакоблоку, а їй – звинувачення у нанесенні тілесних ушкоджень.

За словами речника місцевої поліції Адама Лінхардта, ніхто серйозно не постраждав. Щодо Дрейпер, то її вже арештовували після іншого сексу втрьох. Тоді все теж закінчилось бійкою.