В Україні прийняли рішення щодо субсидій: до чого готуватися

Субсидії в Україні у 2020 році залишаються одним з найважливіших питань в українців. Через вимушений карантин та пандемію коронавірусу багато українців залишилися без роботи, також скоротилися фінансові доходи.

Що буде з субсидіями українців після закінчення карантину і чи варто переживати тим, у кого вона була оформлена раніше, повідомив заступник міністра соціальної політики Віталій Музиченко.

В березні Верховна Рада прийняла законопроєкт, який регулює нарахування субсидій, комунальних послуг та інші виплати українцям. У період карантину заборонили нараховувати штрафи за несвоєчасну оплату послуг, застосовувати пеню і відключати від послуг тих, хто не встиг погасити заборгованість в строк.

Як пояснив заступник міністра соціальної політики Віталій Музиченко, в даному документі є також пункт про субсидії українців. Згідно з цим пунктом, позбавити субсидії у період карантину споживача не можна. Особливо цей пункт стосується тих громадян, які отримували допомогу від держави раніше.

Чтайте також:  “В Україні немає української влади, тому і бачимо таке свавілля”: доктор наук назвав головну проблему країни

Заступник Міністра додав, що ті користувачі, які отримували субсидію до карантину, будуть отримувати її надалі. Ті, кому призначили субсидію в період опалювального сезону, будуть отримувати її далі. Звертатися таким споживачам в органи соціального захисту не потрібно, субсидію призначать знову, автоматично.