Чоловік ледь не помер під час сексу з дружиною: що з ним сталося

Чоловіка знудило і він знепритомнів на коханій.

В Індонезії чоловік ледь не помер під час сексу зі своєю дружиною після того, як знепритомнів на ній.

42-річному чоловікові стало зле через раптовий розрив аневризми головного мозку.

Про це пише thesun.co.uk.

Його знудило, потім з’явилася слабкість у правому боці тіла, перш ніж він упав на кохану.

За три години чоловіка допавили до відділення невідкладної допомоги. У нього залишилося серйозне пошкодження головного мозку, медики попередили, що він міг померти.

У медичному звіті йдеться, що він не вживав наркотики, ніколи не приймав препаратів для розрідження крові, антитромбоцитарних препаратів або сексуальних афродизіаків.

Розрив аневризми викликав гостру субдуральну гематому – серйозний стан, за якого кров накопичується між черепом і поверхнею мозку.

Хоча лікарі не розкрили, що призвело до розриву його аневризми, медичні звіти показали, що спусковим гачком часто можуть бути важкі вправи, які спричиняють сплеск частоти серцевих скорочень і задишку.

Чтайте також:  Шокуючий випадок: мати та сина знайшли мертвими у колодязі

Дослідження показали, що дві третини людей, які страждають на гостру субдуральну гематому, виживають, але половина з них залишається з пошкодженням головного мозку та інвалідністю.

Чоловік пройшов ретельне обстеження, щоб оцінити його зір, мовлення та фізичні реакції, і результати показали, що його черепно-мозкова травма була серйозною. За тиждень пацієнтові зробили операцію з відновлення аневризми, що розірвалася, і зменшення набряку й тиску на мозок.

Чоловікові пощастило вижити і, як повідомляється, він відновив здатність рухати правим боком тіла. Втім, у нього залишилося незворотне ушкодження нерва в лівому оці, який контролює рух м’язів і допомагає зосередитися.