Пробачення не буде, – батько дівчини збирається йти до кінця

Чоловік наголосив, що буде до останнього боротися за те, щоб гвалтівникам обрали справедливе покарання. Він буде вимагати максимального строку. Про це він сказав в ексклюзивному коментарі для ТСН.

“Я хочу йти далі в цій справі, поки не буде справедливого вироку. На місці нічого не залишається, продовжуємо боротись за справедливість. Хочу подякувати всій країні за підтримку”, – сказав Віктор.

“До нас були звернення від тієї сторони з проханням вибачити. Підходили до мене з проханням вибачити. Пробачення не буде, все буде до кінця, в суворому порядку, по максимуму. Я збираюсь їхати з донькою до Києва, щоб вона отримала там допомогу”, – додав він.

Чому справа не набувала розголосу
Також в коментарі Укрінформу чоловік зазначив, що справа, що стосується його доньки та тяглася із серпня 2021-го року, не набувала розголосу, бо суд (оскільки підсудні – неповнолітні) відбувався у закритому режимі. Після винесення вироку 23 березня, завдяки розголосу та суспільному резонансу, на справу є реакція влади та правоохоронних органів.
Раніше в Генпрокуратурі повідомили, що прокуратура оскаржить вирок Воловецького районного суду Закарпатської області щодо трьох неповнолітніх, які зґвалтували 14-річну дівчину.
У відомстві зазначають, що наразі вирок, згідно з вимогами Кримінального процесуального кодексу, не набрав законної сили, прокуратура оскаржуватиме його у встановленому законом порядку. В ОГП наголосили, що органи прокуратури вживатимуть усіх заходів для захисту прав постраждалої та забезпечення справедливого і невідворотного покарання винних у скоєнні злочину.

Чтайте також:  Дитину, батьки якої померли, опікуни тримали на ланцюгу: подробиці шокуючої історії

Що відомо про зґвалтування дівчини на Закарпатті
Ще влітку 2021 року троє підлітків зґвалтували 14-річну дівчинку на Закарпатті і зняли все це на відео. Згодом зловмисники поширили відео в мережі.
Сама ж дівчина певний час не розповідала нікому про те, що з нею трапилося. Водночас бабуся потерпілої каже, що помітила, як її онука змінилася – вона стала похмурою, замкнутою в собі та мала проблеми зі сном.
Суд призначив трьом обвинуваченим вирок у вигляді 5 років ув’язнення. Однак їх звільнили від відбування покарання через те, що вони неповнолітні, призначивши випробувальний термін на 2 роки. Такий вирок неабияк обурив суспільство та викликав багато запитань до системи правосуддя.